Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #50
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Cool

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA
Kako to mislis? Procentualno? Ako je tako onda, izvini, ali je smesno.
Naravno da je na strani DPT-a ali pogledaj poruke, tj. broj poruka i videces da na ES-u ima duplo vise kvalitetnijih poruka i tema nego na DPT-u. Jednostavno neshvatam zasto se ovde nekima nesvidja popularnost i broj clanova koji ES ima pa to stavljaju u negativan kontekst. Prosto sam misljenja da nekima ovde smeta da budu ''medj' rajom'' a se prave profi i vise od onoga sto jesu. Neka se svako zapita koja je svrha foruma pa onda neka mi kaze sta to DPT daj sto Es ne moze.
Mislim da nebi doslo do zabune, da neki pomisli slucajno da ja sad nesto mrzim DPT, jednostvano nije tako, to zna i bluesman. Ja sam se uclanio ovde medju prvima i zeleo da napravim nesto bolje od es-a ali sam shvatio da nema svrhe. Jednostavno pored foruma kao sto je ES nema svrhe razvodnjavati ljude, resurse i znanje.
Procentualno ... gledaj odnos broj clanova ,tema ,do pre mesec dana ovde se moglo videti na svakih 2 dana po jedna tema ,sada je situacija drugacija, zasto to tebi ne odgovara nije mi jasno. Bio si 'medj' rajom'' i okrenuo ledja ka ES-u 2 nedelje kasnije ... ovde se ceni znanje i kvalitet, a ne poltronstvo to mora da shvatiš. Evo recimo ti si bio mod komunikacija jako kratko i zamenio te neko ko je expert u svojoj oblasti, i tačno zna šta priča.

Odgovorno mogu da kažem da od broja članova koje imamo svaki je aktivan, na žalost mnogo njih i dalje čita, a ima puno toga da kaže!

Suma sumarum, nemoj da opet pričaš nešto što ne možeš da argumentuješ.Ovde se ne gleda ko ima manji member id,tako da ti to ne stoji što si si se "uclanio ovde medju prvima".

I rest my case for now ...
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat