Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 05. 2006.   #16
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Ilija, nesto ti nije u redu sa masinom.. Ja sam nedavno pravio za jednog klijenta editovanje cenovnika pomocu FCKEditora i oni to pokrecu na nekom praistorijskom Celeronu i Win98 i radi sasvim lepo.. a i sam cenovnik je prilicno velika tabela, jedno 6-7 ekrana texta, tako da sam cak bio prijatno iznenadjen rezultatima... malo se duze ucitava, jer ima ono debilno inkludovanje iz javascripta, ali kad se ucita i inicijalizuje sljaka ko zmaj...

Inace, ko se seca, ja sam se pre par meseci gnjavio izborom in-browser editora, raspitivao se na DZ i ovde i probao sam vecinu nabrojanih, sa HTMLArea sam i uradio par poslova, ali FCKEditor mi je bio najlaksi za hakovanje (brzo sam ukapirao organizaciju fajlova, help je odlican, i menjao sam mu file browser, image viewer, dodavao custom ikonice i akcije u toolbar i jos po nesto..). Takodje sam mu izmenio i language fajl za serbian, jer su mi nazivi za akcije bili skroz debilni (pa sam stavio svoje, verovatno jednako debilne ), pa ako nekom treba nek trazi na private..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 15. 05. 2006. u 00:30.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat