Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 05. 2006.   #18
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Sve zavisi kome sta treba... meni je bila izuzetno bitna kastomizacija, da moze sekretarica da klikne dugmence i da joj se recimo napravi ceo deo cenovnik tabele (komplikovana je struktra jer ima colspan-ova), isto tako da moze jednostavno da ubaci/obrise sliku, izmeni link i slicne akcije.. i pri tome to mora da radi zena koja nema pojma nista osim Word-a....

probao sam da u TinyMCE uradim to, ali za nekih par sati igranja nisam skapirao kako.. za FCKEditor sam iz odmah nasao step-by-step uputstvo kako se dodaju pluginovi i custom dugmici, i to mi je iz prve proradilo... isto tako i za neka druga podesavanja... i to je bio presudni faktor, posto sam za celu akciju bio relativno malo placen i nisam hteo mnogo da se zezam sa tim..

Takodje FCK ima lepe paletice za izbor boja koje se otvore u drop-downu, a TinyMCE ima ruzni popup (pa onda moras da objasnjavas klijentu kako da iskljuci popup blocker)

Inace posto svi javascript based WYSIWYG editori koriste iste activeX kontrole, onda mislim da ne moze da bude krucijalnih razlika u brzini ili funkcionalnosti, cisto je pitanje ukusa i navike, i po nekog sitnog detalja koji ce ti se vise dopasti..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 15. 05. 2006. u 03:45.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat