Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2008.   #46
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Citat:
Originalno napisao Eniac Pogledajte poruku
I http://www.mahalo.com/ je pretrazivac pa ima content na naslovnoj strani. Ako nisi Google nemoj misliti da to sto licis na njega ce ti doneti isti uspeh.
Ja mislim da u vrlo skoroj buducnosti pretrazivaci uopste nece imate pocetne stranice (hint: pretraga iz browsera) i da za jedan pretrazivac home page uopste nije bitan asset. Igrom slucaja trenutno radimo na dizajnu pretrazivaca pa sam imao priliku da se upoznam sa tematikom i razmisljam na tu temu uopste.

Inace, da ne bude da komentarisem samo offtopicom — zaista odlicna tema. Ja sam recimo licno, usao u Web pricu iz jednog razloga, a to je self-publishing. To je jedini razlog zasto sam naucio HTML, poceo sa dizajnom i upleo se u celo ovo sranje koje mi je napravilo cetrnaesto-casovne radne dane.

Na zalost, nikada nisam istrajao u publishing ideji, a cela prica oko monetizacije toga je ucinila da se ne prenemazem mnogo oko odluke. Zao mi je do duse sto je situacija takva jos uvek kod nas, ali vidi se da ide na bolje. Pocinju ljudi da kapiraju taj internet.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat