Tema: Љуска
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2008.   #38
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Off Topic: Pa eto, za mene je baš iznenađenje kako ste se vas dvojica našli uvređeni na reč gastarbajter, jedino je Dragi Tata shvatio onako kako sam i rekao... dakle, nije pogrdno i nikako nije napad na vaš personality... to sam upotrebio kao geografsku odrednicu, kao lokaciju ... ljudi koji nisu ovde. Filmil je čovek od kojeg sam očekivao da će ranije da se javi da kaže svoje mišljenje, jer konstatno insistira na tim "novim srpskim rečima", od svega napisanog njega je zabolela reč gastarbajter i samo je to našao za shodno da prokomentariše. Kao što rekoh, ako vas reč gastarbajter vređa meni nije problem ni da vas zovem "radnici na privremenom radu" ili "iseljenici" ili kako god, a to što vi tu reč shvatate kao ličnu uvredu meni govori da vi sami niste načisto sa tim, ali to već neću da komentarišem niti je to tema ovog foruma.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat