Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 12. 2009.   #52
crews_adder
old school
Professional
 
Avatar crews_adder
 
Datum učlanjenja: 29.06.2005
Poruke: 368
Hvala: 9
24 "Hvala" u 15 poruka
crews_adder is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za crews_adder
Default

Citat:
Originalno napisao AG.RS Pogledajte poruku
Lepo ja rekoh. Kod ovih budala u zapadnoj Evropi i USA malo malo pa nešto poludi, a oni svi pametni. Sada su se okomili na koze

http://www.blic.rs/svet.php?id=125145
Pre bih rekao da smo se mi, a narocito sa ukidanjem viza, okomili na te "budale" u Jevropi i, da citiram Borata, "SAiD" ("Unated States and America"). Vec su ucestali clanci o soping turama, svercu, mutirani pricama o odvratnom, bolesnom, izvitoperenom, trulom i sl. "Zapadu" (na sta se primaju samo oni koji nisu putovali dalje od Beograda, pa zaboravljaju ili ni ne znaju da je deo bliskog nam Istoka sada deo tog Zapada, a da vize nisu samo izlaz u svet sverca i sopinga), ali to je samo ogledalo prilika u kojima zivimo mi, a u kojima zivi sav taj "nenormalni" svet. U pravu si, kod njih malo malo pa nesto poludi, kod nas je na zalost vec 20 godina uglavnom sve ludo...

Kad pomenuh vize, dan 19.12.2009. me vec asocira na scenu izlaska iz Kusturicinog Podzemlja. Toga se izgleda mnogi plase.

A plase se i gripa.

Kao potpuni laik, mislim da su novi gripovi (ko se seca pticjeg jos, tri za gros) verovatno "umjetne" tvorevine, kao i HIV/aids. Trebalo bi ih se cuvati i to je to. Ne vidim sta drugo mi tu mozemo da ucinimo.

Da li, mozda, da bojkotujem i apoteke (vitamin C, penicilin, aspirin...), kao sto bojkotujem Deltu?
__________________
RetroJunk.com
crews_adder je offline   Odgovorite uz citat