Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2006.   #52
Goran Aničić
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 538
Hvala: 10
40 "Hvala" u 20 poruka
Goran Aničić će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao dejan bizinger
Jos jednom, nisam poredio B92 sa Googleom. Takodje, pitanje i za tebe koji je po tebi bolji CMS kao multiblog platforma? Mozda Wordpress za vise korisnika ali to tada jos nije bilo na datom nivou ne znam kako je sada. Neki nisu losi, ali nemaju automatsko kreiranje RSS feedova za svaki blog i druge stvari.
Pazi, upravo tražiš određenu vrstu konsaltinga za jedan komercijalni sajt (bar ga tako predstavljate), ali na nekomercijalnoj osnovi - besplatno.

Takođe, cela ova tema, pretenciozno nazvana "Lansiran Tehnopolis na B92.net!" je jedna vrsta besplatnog PR-a, odnosno akt gerila-marketinga. Šta bi bilo kada bi svako od nas ovde najavio dodavanje nove rubrike na sopstvenim sajtovima?

A u suštini se radi o dodavanju još jedne sekcije na sajt, što iziskuje cirka 5 sekundi na bilo kom opensource CMS-u.

Citat:
Originalno napisao dejan bizinger
Autori trenutno nisu placeni kroz tekstove, ali bi to vrlo brzo trebalo da se promeni posto radim na tome. Svi oni su pristali na takav oblik saradnje posto pretpostavljam da znaju da nisu samo pare ono sto donosi korist. Postoji nesto sto se zove i self promotion. Mnogi bi platili kada bi mogli da pisu na B92 Blogu, ali ne mogu.
Pre 5, 6 godina radio sam dve rubrike za magazin Internet Krstarice, i bio sam regularno plaćen za to. Izgovor da B92 "još ne zarađuje od toga" pada u vodu, jer to nije problem autora, već sajta i vašeg biznis koncepta koji ne može da valorizuje čak ni nečiji besplatan rad.
__________________
..................................
Kompjuterski e-zine
Personal magazin
..................................
Blogovi
Svakodnevnica Auto blog

Poslednja izmena od Goran Aničić : 04. 10. 2006. u 19:20.
Goran Aničić je offline   Odgovorite uz citat