Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 06. 2009.   #7
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

U svakom slucaju potrebni su posetioci i to dosta. Bitno je da stalno ljudi dolaze i prate novine, a po nekad ce neko nesto i da kupi, verovatno ako su im uslovi odgovarajuci. Niza cena , nacin placanja i dostavljanja kupljene robe.
Sto se tice nacina kako bih reklamirao sajt, verovatno bih isao sa dobrom optimizacijom i naravno placenim reklamama na jako posecenim sajtovima, kao sto je infostud ili slicni. Mislim da bi to bio najefikasniji nacin reklamiranja, sta bi drugo moglo?
Pitanje sam postavio iz razloga sto su ljudi jos uvek skepticni kod nas, po pitanju neta, a verujem jos vice i po pitanju same kupovine na netu. Jos uvek se svodi, cini mi se, na pronalazenje informacija, citanje, koje se primenjuju van neta, u realnom zivotu i na zabavu, muzika, igrice i sl. Nekih ozbiljnih poduhvata, sto se tice posla, jos uvek nema!
Eto ocekuje se neka crkavica, da je tako nazovem, od reklama, ali je sve to smesno.
Verovatno ce se to promeniti kad mladje generacije, koje sad poznaju net u prste, omatore, one koje poznaju net u prste i koje su postale zavisne od njega, pa ce u svojoj starosti i poslovati preko neta. Najveci broj ljudi iz poslovnog sveta ne poznaje net niti smatra da od toga moze imati neke koristi, pa je zato trenutna situacija losa. Kad dodje do smene tih generacija u poslovnom svetu, internetskih pasivnih i novih aktivnih, verujem da ce se situacija znatno promeniti, nadam se!
martinluter je offline   Odgovorite uz citat