Tema: Novi Plakatt
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 09. 2009.   #15
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Imao sam prilike da koristim Plakatt i u beta fazi i sve u svemu je dosta dobar app. Medjutim ima par stvari koje su jako vazne a do kojih nisam uspeo doci na lak i intuitivan nacin. Neke od njih uopste nisu ni podrzane. Iznecu par svojih zapazanja.

Ne postoji pretraga dogadjaja i lokacija. Dobro, pretraga lokacija nije toliko bitna ali pretraga dogadjaja je od krucijane vaznosti za ovakvu aplikaciju. Recimo juce sam hteo dodati BizBuzz u dogadjaje koje cu posetiti i to mogu da uradimo jedino ako kliknem na Dogadjaji pa da kliknem na grad u kome se odrzava dogadjaj ili da koristim kalendar pa da idem levo desno. Pretragom bih to uradio u dva klika.

Drugo, ne postoji spisak svih registrovanih korisnika. Hocu recimo da dodam ljude u svoje kontakte ali to mogu jedino ako sam na nekom dogadjaju pa se tamo vodi neka diskusija u komentarima. Mislim da bi trebalo da postoji spisak regovanih korisnika gde lako mogu dodati nekog u svoje kontakte, videti njegov profil ili poslati poruku.

Kada dobijem notification da neko zeli da me doda u svoje kontakte i nakon moje akcije, trebalo bi da se prikaze stranica sa svim mojim kontaktima. Ovako samo stoji poruka Novi kontakt ili nesto slicno.

Dalje, evo sada mi je dostupna opcija da izmenim dogadjaj iako ga nisam kreirao. Tako je za svaki dogadjaj. Jeste da na kraju izbaci gresku ali opet taj link bi trebalo da vidi samo onaj ko je kreirao dogadjaj.

Prilikom dodavanja/izmene dogadjaja pojavljuju se oni silni selekt boksevi sto znaci da moram da promenim 6 selekt bokseva da bih dodao datum pocetka i jos toliko da bih dodao datum zavrsetka dogadjaja. Kalndar bi ovde dobro dosao.

Toliko za sada.
__________________


Poslednja izmena od jasmanac : 24. 09. 2009. u 15:25.
jasmanac je offline   Odgovorite uz citat