Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 02. 2008.   #1
PeTkO
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 04.02.2008
Poruke: 41
Hvala: 13
512 "Hvala" u 1 poruci
PeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished roadPeTkO is on a distinguished road
Default PHP + Mysql + javascript

Pozdrav kolege

U zadnje vreme razmisljam oko jednog projekta koji bi u daljoj (ili mozda blizoj) buducnosti napravio.Projekat, kao sam projekat vas ne zanima jer je to tajna

Ali treba mi pomoc oko jednog dela.Naime, zelim da napravim skriptu koja bi ispunjavala sledece potrebe.Na primer:

Sajt se bavi, na primer, online kupovini hrane.E sad, ja zelim da narucim 2 porcije prvoklasnog pasulja tetovca (lupam) i u jednom textbox-u unesem koliko zelim porcija da narucim.Posle toga kliknem na subimt dugme i na sajtu mi se prikaze tajmer koji odbrojava unazad vreme koje je potrebno da se te porcije naprave.Ali zelim i da se broj porcija unese u tabelu u bazi, da bi administrator video koliko je posetilac sa jedne IP adrese narucio porcija.

Samo da napomenem da se u javascript razumem kao novorodjence u kvantu fiziku.Znaci apsolutno nista.

Nadam se da ce te mi pomoci
PeTkO je offline   Odgovorite uz citat