Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 12. 2010.   #29
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja imam u planu da se prebacim u Evropu skorije. Za Srbiju još nisam siguran, koliko sam video serveri i nisu toliko loši, razlika u cenama se smanjila u odnosu na prošle godine, ali se i dalje škrtari na bandwidthu što me najviše odbija da malo ozbiljnije čak i razmotrim ponude. Pri tome, kad kažem hosting u Srbiji, mislim da je server fizički u Srbiji, ne na posrednika koji hostuje u USA/EU.

Ontopic, za WP lični blog, čak iako si Dragan Varagić, mislim da će svaki hosting da ti odradi posao, samo da izbegavaš baš neke anonimuse.

Citat:
Originalno napisao webarto Pogledajte poruku
A zašto ne sastavite svoj server i samo iznajmite liniju kod nekog internet providera?
Dodatak: Bandwidth je upravo najskuplja stavka kod naših provajdera. Takođe, ako je infrastruktura loša, nema redudantne konekcije, UPS-eva, generatora struje i sl. ako pukne mreža ili nestane struje onda je svejedno da li je server tvoj ili rentiran, sajt neće raditi. Hadrver nije toliko bitna stavka koliko podrška i infrastruktura.

Poslednja izmena od mileusna : 18. 12. 2010. u 23:26.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
6 članova zahvaljuje mileusna za poruku: