Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2011.   #8
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Imaš problem sa poravnjanjem, npr. gender i female. Za ovakve podatke prirodnije je koristiti tabele. Štaviše, disable css i to više nije to, podaci ti nisu u vezi sa "labelama". Ili sredi html tako da sajt ima smisla i bez cssa ili stavi podatke u tabelu.

Ovo sivilo između (meni) ne izgleda najbolje. Možda da staviš bolju fotografiju, ova je nekako pogrešnih dimenzija, a i ono belo u levom donjem ćošku je kvari.

Ako već praviš stranicu sa CV-jem, ne bi bilo loše da linkuješ i blog i slične stvari, kad je već html. Takođe, neko će možda želeti da odštampa stranicu, pa nije loše da mu okačiš i odgovarajući pdf. Takođe, možeš i css da dopuniš za media="print". Ja bih možda objedinio rs i com sajtove, i ovo stavio recimo u /cv sekciju.

Prednost off-line CV-ja, IMHO, je što možeš da ga prilagodiš poslu za koji konkurišeš i onda sve može da stane na jednu, max. dve strane.

Ako imaš dizajnerske sklonosti, možda će te zanimati about.me - obično ga koriste kao online vizit kartu. UBR, koliko vidim, za LinkedIn moraš da budeš član da bi video puni profil - fail IMHO.

P.S. Aha, vidim da je blog linkovan, ali sasvim slučajno, nekad imam običaj da klikćem na sve živo. CV na engleskom (i "preveden" blog) verovatno znače da te domaće firme ne zanimaju.

P.S.2 Umalo da zaboravim, ono u futeru "Recommended: 1024x768+; IE 6.0+; FF 1.5+" je potpuno bespotrebno, štaviše ne šalje dobru poruku. Personal statment (po meni) treba da bude vidljivije ili je višak (Design... sigurno jeste višak).

Poslednja izmena od nn.nn : 10. 01. 2011. u 09:18. Razlog: css media="print"
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" nn.nn za poruku: