Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 02. 2008.   #18
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@Miloje: Pod potencijalom mislim koliko je trziste trenutno (ne)zasiceno i dokle moze da "ide" da investicija oglasivaca bude manja od dobijenih rezultata. Taj podatak nije empirijski zasnovan a nije zasnovan ni "odokativnom" metodom nego komobinacijom analize (domaceg i regionalnog trzista) i iskustva. Recimo, u Madjarskoj je trziste online oglasavanja preko 40 miliona eura, mi smo dosta iza Madjarske ali ne toliko koliko je ova razlika u trzistima tamo i ovde.

@Milos: Ja sam se pod ocenom koliko se moze zaraditi sam se fokusirao na tip sajta koji vodim, naravno nema neka carobna formula koja kaze "imas toliko poseta zaradjivaces toliko". To nema ni sa posetama ni sa bilo cim u zivotu, jer bi onda najkvalitetniji ljudi i najvise zaradjivali ali kvalitet u svojoj bransi je jedno a kvalitet u prodaji/marketingu/kontaktima je nesto drugo.

BTW. Milose, ja tvrdim i da sajt Naslovi mogu da zaradjuju 4-5 hiljada evra mesecno i nadam se da cu ti to uskoro i dokazati. Naravno neki Naslovi klon nece zaraditi toliko ali to je vec neka druga prica.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat