Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 12. 2005.   #21
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

@degojs: Ja nikog nisam prozivao, tako da je vrlo neukusno sa tvoje strane da mene prozivas, a da prethodno ne citas dovoljno moje postove, a u proslom sam rekao da nemam nista protiv rada Billa Gatesa, cak sta vise ga podrzavam, jer covek nece da da dobar deo svojih prihoda drzavi (USA) nego hoce da tim novcem pomogne ljudima i deci kojima je takva pomoc preko potrebna.

Inace Ja sam student, ako nisi primetio, i nisam mogao da doprinesem nicemu takvom, ali znam sta je rad jer sam i radio i studirao i placao sebi studije, a igrom slucaja su mi zadnje dve godine placene pa ne moram da radim, ali ja opet se trudim da naucim neke stvari.

Napomenuo sam da Bill da dobar deo na porez, koliko sam ja obavesten porez u Americi je oko 25%, dok je u nasoj zemlji 10%, pa vi lepo uzmite digitron u ruke pa izracunajte koliko to on para godisnje ili koliko para od ukupne sume od 55 milijardi treba da da na porez.

Pa sigurno bi i ja pre dao bespomocnim ljudima, nego drzavi ma koja bila.

Citat:
Originalno napisao mungos
55% imovine da iznosi nečiji porez, odnosno porezna olakšica
Necemo se sad gadjati sa recima koje ne znamo, zar ne?
porez je jedno a poreska olaksica drugo, a ja ne bi sad da vam drzim predavanje iz Finansijskog Menadzmenta.

Ja nisam hteo nikoga da uvredim ni sa jednim postom, jednostavno sam napisao sta ja mislim, ali nikada nisam rekao da on radi nesto lose, niti da pokusava da utaji porez, ili nesto slicno.
Samo sam pokusao da kazem da je Bill Gates veliki Um,i da je veliki covek, zao mi je sto me neki nisu razumeli pa su se odmah okrenuli u odbranu Billa Gatesa.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat