Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 06. 2012.   #5
Bojsi
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.01.2007
Poruke: 92
Hvala: 1
802 "Hvala" u 15 poruka
Bojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished road
Default

^ i ja bih tako.

Pitanje je sta ces uraditi kada bi prodao taj sajt. Ako ti sajt donosi pasivan prihod, mozda nije pametno prodavati ga. Ja, da prodajem moj sajt (mada to necu uraditi, jer pored prihoda me rad na njemu ispunjava) ne bih isao ispod zarade koja je za 5-6 godina + neki projektovan rast. Oni ako kupuju valjda imaju neki plan i ideju kako da povrate novac + da povecaju posetu i prihode nego sto si ti imao. Dati sajt za prihod od jedne godine je po meni kao davanje na poklon. Posle te godine njima ce sajt donositi cist profit, a ti ces morati da smislis nesto novo.

Ja licno ne zapocinjem nikakav projekat koji me nece na neki nacin ispuniti (i usput doneti novac naravno), jer samo tako cu na njemu raditi i kada mi se ne radi i ta strast koju ulozim u projekat se mora jednostavno primetiti kod posetilaca / kupaca. Znam da se ljudi bave investiranjem u sajtove i da dobro zaradjuju od toga i to postujem, i ako si ti takva osoba i zelis novac da ulozis u nesto jos vece - samo napred, ali nemoj davati kao poklon
Bojsi je offline   Odgovorite uz citat