Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 04. 2007.   #58
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default značaj ove priče

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
ali takva ushicenost oko lansiranja ovog sajta mi uopste nije jasna
Znaš li veću kompaniju na domaćem tržištu koja je odlučila da joj težište marketinških i PR aktivnosti u ovoj godini bude usmereno ka veb-u?

Ne govorim sada o realizaciji, govorim o strateškoj odluci. Posredna poruka koju ova odluka, i aktivnosti koje su njena posledica, emituje je "Za nas je srpski veb postao važan".

Ako je nešto postalo važno za CC, sa njenim pristupom tržištu, mora da bude važno i za ostale kompanije. Setite se ovoga i iskoristite taj podatak u pregovoriam oko ponude kada sledeći put budete objašnjavali klijentima zašto im je bitno da se korektno predstave na srpskom vebu.

Miloje

P.S. Da CC je klijent McCann-Erickson PR-a, gde radim. Ne, koncept i realizacija portala nisu bili naš posao.

P.P.S. Da godinama sam u raznim novinama u kojima sam promovisao primenu veb-a u poslovanju priželjkivao da ga najveće kompanije prepoznaju kao bitan kanal za komunikaciju sa njihovim ciljnim javnostima.
Ta godina je došla, CC portal (koji se zvanično predstavlja javnosti ove nedelje) je vrh ledenog brega.
Miloje Sekulic je offline