Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 11. 2007.   #5
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

jel vadio neko skoro Rumunsku vizu? Koliko vremena treba i jel postoji neka mogucnost da im kukam da mi odrade brze?

Iskrsla mi je neka polu-poslovna prilika za sledeci vikend, pozivno pismo imam, ali tesko cu da stignem sutra da skupim ostale papire i odem do ambasade, znaci imam fore od ponedeljka do petka poslepodne, jel to dovoljno?

On topic, sa RO policijom pricaj engleski (ali obavezno spomeni da si jadni srbin), ne znam bas da li ce da te puste tek tako, ali uvek ih otvoreno pitaj da li ima neke "druge mogucnosti da se dogovorite" posto jako zuris, ubice te shef, itd...

ja nisam doduse bio od 2003-ce, ali izmedju 2000 i 2003 sam isao 1-2 puta mesecno (imao devojku u Bukuresti), vise puta su me zaustavljali za speeding (doduse ne nesto drasticno, a ponekad te zaustave i kad nisi kriv jer imas strane table) i uvek sam se "dogovarao" sa policijom... slicno je kao i ovde, samo si tamo stranac, pa su murijaci jos raspolozeniji da uzmu kintu...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 30. 11. 2007. u 02:26.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat