Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2006.   #171
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

uz rizik da me ispljujete najgore, ali mislim da nije toliko problem u njima(fudbalerima) nego u nama (srbima). Mi smo bre mitomani, stalno sebe zamisljamo kao najpametnije, najjace, najbolje, najuspesnije, bilo da se radi o obrazovnom sistemu, ekonomiji, politici ili fudbalu... a za to nemamo trunke osnova, i realnost (neki bi rekli surova) nam to svaki put lepo i dokaze... a mi se i dalje lozimo i przimo...

i sad svi pljuju reprezentaciju, ali realno oni nisu mogli bolje, niti postoje neki drugi igraci odavLe koji bi to bolje izveli, naprosto to je nas domet... realan domet, a to sto smo mi svi (me included) zamisljali i nadali se, to je problem naseg megalomanskog mentaliteta..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat