Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 09. 2011.   #2
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Dizajn je ok, pregledan. Tesko je dati neku konkretnu zamerku kad je sajt prazan, ne vide se listinzi i sl.

Par stvari koje mi se svidjaju na nekim drugim slicnim sajtovima, pa ti mozda budu inspiracija:

- specijalizovana pretraga/filtri (da mogu da trazim memoriju, ali samo DDR3, 2GB ili vise, na 1066Mh ili vise). Ok je i da bude u koracima kao na pcberza, mada bi bilo znatno bolje da bude lepa pregledna forma, sa svim opcijama odjednom
- sortiranje po ceni i po proizvodu (narocito po ceni je obavezan feature)
- slika i opis i link ka detaljnom opisu (sajt proizvodjaca)
- mogucnost da vidim celu ponudu prodavca, da imam odmah tu link na sajt prodavca, kontakt telefon i mapu gde je radnja

Ono sto mi se definitivno ne svidja su likovi koju daju lazne, nize cene ... jedno moguce resenje bi bilo da radnja mora da navede i cenu u dinarima, ili koliko racuna euro, posto sam primetio da tu najvise varaju: napisu nizu cenu u evrima, ali zato racunaju evro 120din... ili nekakvo "Prijavi nepravilnsti" dugme

Takodje predlog, dodaj opciju za komentarisanje proizvoda i prodavaca, to pomaze...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 03. 09. 2011. u 18:23.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku: