Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2006.   #8
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
Sta vi mislite o svemu ovome, i da li ovde uospte i ima ljudi koji aktivno rade sa Borlandovim proizvodima?
Eto, ono-kao c++ builder vec 8-a godina, prije toga turbo ovo-ono ...

BCB ima snagu i sarm da veze za sebe... Ipak, iako sam jos uvjek "s njim" svaka nova verzija bila je, u sustini, razocarenje... Npr. razlika izmedju verzija 5 i 6 je, barem u onom dijelu koji je meni trebao, uglavnom u ispravljenim bagovima i dodatim komponentama... To sam mogao i sam tj. barem ovo drugo... :-| Text editor nisu ni takli.

Jos otkako se igra sa mijenjanjem imena Borland-Inprise-Borland, imam dojam da je problem u losem menadzmentu... S tolikom odanom armijom programera koji su "prohodali" uz prefiks "turbo", trebalo je biti jako glup i doci do ovoga do cega je Borland dosao...

Da ne gundjam, ono sto sam htio da kazem je:
Mislim da je ovo najposteniji potez koji je Borland mogao da napravi. Nesto kao "U redu, nismo sposobni, neka dodje neko ko jeste". Ako ga ne prodaju posto-zasto, a tvrde da nece tj. da ce pazljivo birati kupca i odabrati onoga ko ce nastaviti razvoj IDE-a, ovo bi mogao biti blagoslov za sve (nas) korisnike...

A evo i momenta kad ne znas da li da skaces od srece ili da places od muke:
Vrlo ozbiljno se govori o tome da ce Borland-ove IDE kupiti niko drugi do Google...
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat