Tema: 3 Steps ICT
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2006.   #12
squall
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 27.12.2005
Poruke: 20
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
squall is on a distinguished road
Default

Radila su dva čovjeka u veoma kratko vrijeme. Sada je to što je i nema šanse sad da odvojimo vremena(ionako radimo više projekata nego je fizički moguće) da nastavimo sa sredjivajem pa sam zbog toga spojio tu pauzu da mi svi kažu šta misle kako bih imao proširnen vidokrug kad odvojim vremena za dalje.
Evo usput gledam da smo izasli na http://www.unmatchedstyle.com/, samo tu nema nikakvih recenzija samo link na nas site. Nek se prijavi ko je poslao nas link tamo ima kafu

Ciljna grupa su nam ljudi izmedju 40 i 60 godina i 80% njih nosi naočale za vid, ali to nije jedini razlog zbog kojeg smo povećali veličinu slova.

Što se komercijalista tiče, jednostavno kao i za svaki posao kad radis marketing mix moras obraditi i taj segment tj. distribuciju vašeg proizvoda do kupca.
U našem poslu je to poseban problem(kao i kod svih branši gdje se prodaje specijalizovan, skup proizvod namjenjen užim ciljnim grupama).
Kad smo radili istraživanje došli smo do podatka da manje od 1% firmi u regionu koje se bave izradom Internet stranica je uopšte imalo priliku da mu se klijent javi putem Interneta i zatraži uslugu. Da sad ne iznosim ostale podatke iz istraživanja samo ću naglasiti da je više nego očito bilo zaklučiti da je jedini isplativ pravac bilo akviziterstvo.
U našem slučaju mi smo daj subjekat proširili i ukomponovali sa ličnim PR-aom i prema tome obučavamo saradnike.
U prvoj grupi imamo 2 muškarca i dvije djevojke. Dok je sada bio izbor za još jednu grupu u koju su izabrane 4 djevojke i obuka kreće sljedećeg mjeseca.

Ako neko želi još kakvih informacija neka se javi na v.kezic@3stepsict.com
squall je offline   Odgovorite uz citat