Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 05. 2012.   #52
XPR1
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 12.05.2012
Poruke: 21
Hvala: 10
2 "Hvala" u 2 poruka
XPR1 is on a distinguished road
Cool

Citat:
Originalno napisao buksula Pogledajte poruku
To uopste nije tacno. Npr ocistimo Srbiju je kostao 25 000 evra. E sada posto je prihvacena najbolja ponuda na tenderu, to nije moglo da kosta manje. Znaci da je realna cena takvog sajta jedno 50 000 EUR. Toliko bi kostalo da npr imamo korumpitanu vladu, medjutim mi imamo jako postenu vladu i veoma javne tendere.

Mslim da bih i sam mogao da napravim takav sajt, samo nisam siguran za drop down meni i za anketu Ne znam da li bih uspeo da se rangiram za znacajnu temu i veoma tesku kljucnu rec.

"Посуде за одлагање истрошених батерија у вртићима"
Da li si ti lud ili sam samo ja glup?
Iskreno ne mogu verujem šta pišeš.. ili je to neki teški sarkazam.

Znaš li šta sve možeš da uradiš za 25000E?
Podsećam da je ono klasična Joomla sa malo izmenjenim templatom.
Ono je klasična krađa i pranje para Ko je u webu bar malo, zna to.

Ljudi rade mnogo komplekse sajtove i sa dropdown menijem koji leti svetli i svira muziku na hover za jedno 5x manje pare.

Realno, za 25000E možeš uposliti min. 2 php programera i 2 dizajnera da rade na projektu aktivno 6 meseci i da upeglaju celu priču do najsitnijih detalja.
Možeš da platiš isto tako dvojicu likova da rade samo SEO i opet bi ti ostalo viška jedno 10000e.

Citat:
Originalno napisao buksula Pogledajte poruku
Znaci da je realna cena takvog sajta jedno 50 000 EUR. Toliko bi kostalo da npr imamo korumpitanu vladu, medjutim mi imamo jako postenu vladu i veoma javne tendere.
I dalje ne verujem šta pišeš?
Neka me ispravi neko ako grešim.
XPR1 je offline   Odgovorite uz citat