Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 10. 2007.   #1
misko_
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 22.09.2007
Lokacija: Split
Poruke: 111
Hvala: 8
39 "Hvala" u 10 poruka
misko_ is on a distinguished road
Exclamation Sto nevalja sa ovim hostingom --- molim pomoc.

Cao,

Ova bi tema mogla i ici na osCommerce forum ali smatram da cu ovdje dobiti pametnije odgovore, pa se ispricavam ako je netkome neprimjerena...

Malo se igram sa osCommerce, te sam ga nakon dosta muke uspio instalirati i dovesti u radno stanje.

Prvo bih htio napomenuti da ovoga problema nije bilo prvih 30minuti, a odna se bar meni iz nepoznatih razloga pojavio i nikako da nestane.

Kada se logiram u administrativni dio dobijem pocetnu stranicu koja izgleda kao na prvoj slici i to je uredu, ali kada pritisne sada da bilo sta odem i konfigurirati dobijem "Server not found" druga slika to prikazuje.

Ovo mi se dogodilo nakon 30minuti rada u admin dijelu i uvijeravam vas da nije nista izbrisao na serveru.

Sto je najtragicnije kada sam danas isao pristupiti sa posla da vidim li li cu dobiti isti rezultat sve je radilo OK,mogu da administriram do mile volje, a dodjem doma ono me opet zeza, ko da ima neki filter za radoholicare .-)

Da li netko ima nekakvu prepostavku zasto, bilo sta ???

Da to nije mozda povezano sa http://www.devprotalk.com/showthread.php?p=42944 ???

Da li je mozda problem do moga ISP-a ili mozda do moga rutera, switcha ko zna cega ???

Ako imate bilo kavku ideju recite.

Prvo sam mislio da je do hostinga jer mi je nesto uzasno spor(bar po mom misljenu) ali kada sam vidio da mi sa posla radi ber problema nije ni do toga.

Meni se cini ko da je negdje problem izmedu moga kompjutera i toga servera ali ne mogu shvatiti u cemu

Bilo kavak pomoc
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	slika1.jpg
Pregleda:	810
Veličina:	71,9 KB
ID:	463  Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	jpg.jpg
Pregleda:	814
Veličina:	27,3 KB
ID:	464  
misko_ je offline   Odgovorite uz citat