Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2006.   #27
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Što se tiče sporta, ja majke mi ne pratim sport, pogotovo ne timske sportove. nemam ništa protiv da odgledam fudbalsku utakmicu s vremena na vreme, čak naprotiv, i uživam u tome, ali to nije zainteresovanost za sport, to je više usput.
Imam devojku kojoj je ceo život prožet sportom (stari joj je karatista--Dušan Dačić), i ona je sportista i njene dve sestre, pa opet se jako retko potegne ta tema.
Što se mene tiče, jedini sport u kome sam ja bio totalno je skateboarding, počeo sam u drugom osnovne i nekada zateknem sebe da i dan danas stanem i zajebavam se satima/danima. Dakle nije da sam "anti-sportaš", jednostavno (hajde da kažemo) konvencionalni sportovi me nikada nisu privlačili nešto preterano.

Ahem, sada što se tiče politike, za mene je politika nešto što ja itekako praktikujem, ali ovo što se događa kod nas je jebena farsa od koje pizdim. Zaista osećam da nema smisla da gubim vreme na lažljive idiote koji pričaju istu priču.
Imam svoje stavove, držim do njih i itekako raspravljam o njima sa drugarima kada odemo na pivo između ostalog.

Na žalost, još uvek nemam s kim da pričam o Webu u kafani, ali hej, ima vremena.

Eto, nada m se da je ovo malo raščistilo moje poglede na novosti, politiku i sport u Srbiji. A B92, nikada ih nisam mirisao, imam čak i par drugara koji rade za njih, ali ja jednostavno nikada nisam mogao da ih svarim, vljda su previš "urbani" za mene.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat