Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 11. 2005.   #11
dkurel
Moderator
Qualified
 
Avatar dkurel
 
Datum učlanjenja: 03.07.2005
Poruke: 147
Hvala: 23
2 "Hvala" u 2 poruka
dkurel is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za dkurel
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ako se sećate, 1 ili 2 moja posta na ES su bila u ime odbrane Žarka Radosavljevića... Tada, kao i sada, imam stav da su "ovce za šišanje" i ako, kakvi-takvi, marketinški metodi dotičnog gospodina uspevaju kod lakovernih, onda ti lakoverni i treba da budu ošišani. Mislim, koliko veliki IQ ti treba da poveruješ u obećanje da ćeš naučiti da radiš na računaru posle nedelju dana obuke u nekoj školi?
Zapravo to je ona najgora kombinacija ljudskih osobina (vreedan+gloop) i takvi me ljudi strahobalno nerviraju u zivotu. Uz to, imaj u vidu da vecina tih u skolu racunara ne ide zbog znanja nego zbog papira!

Znaci, negde u statutu neke XYZ drustvene firme se odjednom pojavilo da racunovodja mora da radi na racunaru. I onda neka kvocka pred penziju kojoj nije vise ni do cega osim da svoje dane do penzije provede u firmi kvocajuci sa ostalim kvockama i ispijajuci kafu i razmenjujuci recepte umesto da rade - krene lepo na kurs racunara.

Na zalost - imao sam prilike da sretnem i da radim sa takvima!

E, za takve postoji Zarko Radosavljevic. On uzeo pare - one uzele ''diplomu''. Svi srecni - Zivela Srbija!
__________________
Train yourself to let go of everything you are afraid to loose.

BLOG? http://www.dejankurel.info/blog

Poslednja izmena od dkurel : 21. 11. 2005. u 18:37.
dkurel je offline   Odgovorite uz citat