Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2010.   #15
m2-webs
SEO Majstor
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 05.02.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Hvala: 1
17 "Hvala" u 9 poruka
m2-webs is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za m2-webs
Default

@metaphysic
za srpski stvarno ne znam jer sam se fokusirao na inostranstvo, mnogo vise para a lakse za saradnju, tako da ako nesto treba a nemam nikoga onda ja napisem nesto...

trudim se da nadjem ljude ali ne ide lako, pa gde god da se vidim sa nekim drustvom ja priupitam jel ima neko nekoga besposlenog ko ima smisla za pisanje

ili nadjem lep tekst na engleskom na tu temu pa ga samo prevedem svojim recima :P

@ivanhoe
sto se toga tice, to je veoma rizicno i ja do sada nisam to radio... vidjao sam ponude cak i za pisanje doktorskih disertacija od po 2 do 3 hiljade dolara... generalno je vrlo zajebano naci...

za tako nesto treba ipak naci nekoga nekoga na duze staze a ne da mu je to prvi posao, jer ce svako pokusati da za sto manje vremena uzme sto vise para i nece istrazivati verodostojnost informacija...

naravno, moze se naci ali je tu kljucno da vec imas coveka koji pise za tebe i za koga znas ako mu placas vise da mu ne placas za dobar engleski nego za to da gubi vreme i istrazuje a ne da pokupi par prvih tekstova sa ezinearticles i da ga prekuca, teksto koji je i nastao tako sto je besomucno i mnogo puta prekucavan...

naravno, ovde bitnu ulogu igra i duzina teksta... ako trazis nesto od jedne stranice onda je to vrlo lako napisati i vise vremena ode na istrazivanje...

konkretno, da meni treba neki tekst o hibridnim modelima motora ja bih to platio jednom od svojih pisaca nekih $3-10 ako zelim da stvarno istrazi tu temu i da mi da kvalitetan tekst od jedne strane...

Opet, ne mogu da dam bas tacnu cenu jer mozes da i sam pretpostavis da teme mogu biti svakakve pa bih mora da imam konkretan posao kako bih dao cenu... neke teme je lakse istraziti neke ne

imao sam jednog klijenta kojem sam pisao na temu "razvoj pakistanske industrije cementa" za neke lokalne novine u pakistanu na engleskom jezuku... ali covek mi je dao 5-6 url adresa odakle da pokupim informacije i da napisem tekst. imam jednog irca koji pise i on mi je tekst na 4 strane napisao za $15 samo i ispalo je odlicno...

mada, to je bio stalni klijent kojem redovno pisem pa se nista nisam ugradjivao nego mu samo predao tekst za iste pare... recimo da mi neko ponoo to trazi, ali da sam nadjem izbore, te 4 strane bih naplatio nekih $100 ako se vec pise profi tekst dok bih za taj isti platio nekih $50
m2-webs je offline   Odgovorite uz citat