Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 05. 2006.   #16
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao BraMom
Meni je jednostavno neprirodno da više od polovine radnog vremena trošim na mačevanje sa tehnologijama da bih isprogramirao GUI kakav je napravio dizajner.

Možda je poenta u tome da se neki od programera ovde nisu bavili drugim vidovima programiranja, osim za web, pa im je moje "ogovaranje" tehnologije izgledalo kao trip (narkomanski).
mada opet moze da se kaze da se vi niste bavili nikakvim drugim vidovima programiranja nego za jednu platformu, pa niste iskusili "zasto koj moj ne radi ovo na solarisu, kad radi pod vaxom" ili "BSD vs. Linux vs. Windows" programiranje i slicne price..

nije sa desktop/workstation aplikacijama nista bolja situacija nego na webu, samo cela prica traje duze... Isto tako su ljudi radili u asembleru, pa Cobolu, Fortranu, C-u, da bi se doslo do danasnje varijante gde prevuces par kontrola misem na formu i pozoves nekoliko API-ja.. to je trajalo 20 godina da se stigne dotle, a i dalje to nije bas tako idealno ako radis na vise od jedne platforme...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat