Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 09. 2005.   #8
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Ma, na glupa pitanja (+ glupav stav) daju se odgovarajuci odgovori. Mislim da je lose da se postavljaju ovakve teme, svi mi ovdje imamo dugogodisnj iskustvo sa ES i znamo kako tamo stoje stvari i treba shodno tome reagovati. Odnosno nema sta da se reaguje, stvari su onakve kakve jesu. Neki forumi odskacu, neki padaju, vecina ih je pod teretom slave i velike posjecenosti, ali ES i dalje funkcionise. Npr. Web razvoj, koji smo svi zajedno stvarali i dalje je lijepo mjesto.

Dalje, recimo graficki dizajn po mom skromnom misljenju na ES-u, uprkos okej ljudima koji se sadrzavali tamo -- neki od njih i uredjivali forum, nikada nije bio nesto narocito kvalitetan forum. Ukoliko pricamo vec o grafickom dizajnu, citam ovih dana Massive Issues diskusije na Zoni, koje idu u drugu krajnost... I jebiga...



Citat:
Barazar
Član broj: 65870
Poruke: 5
Lokacija: Barcelona

Citat:
25.08.2005. u 18:05
Imam par pitanja:
Koji su osnovni programi grafickog dizajna?
Odakle poceti?
Da li je preambiciozno smatrati da se za pola godine moze savladati osnova?

Citat:
26.08.2005. u 13:30
Zavrsila sam nas fakultet i znam o cemu pricam, just to make it clear.
Uostalom, za godinu dana cu verovatno ja tebi moci da dam par saveta iz "struke".
Citat:
Osmisljavanje nekog brenda mi deluje kao savrseno kreativna mesavina psihologije, umetnosti, simbologije i igre bojama i linijama.. Naravno, to je verovatno vrh. Na samom pocetku zamisli da zelim da se "igram bojama i linijama", imam jako puno entuzijazma i jako malo svesti o tome "what it´s gonna take to get there", ali naravno, da nemam entuzijazma, ne bi me nista u zivotu ni zanimalo..
mungos je offline   Odgovorite uz citat