Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 09. 2005.   #10
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

A što se tiče DPT, ja sam više da ide "slow" nego "lame". Kada smo počinjali inicijalni dogovor je bio da se fokusiramo na kvalitet, a kvantitet da ostavimo drugim forumima.

Ne znam kako vi, meni je lepo kada dođem ovde, vidim 10-ako novih poruka, pročitam sve vrlo pažljivo i uvek nešto naučim, ili me bar navede na razmišljanje na način na koji nisam razmišljao ranije.

Što se bloggera tiče, ja mislim da je to onaj sindrom "zašto da pišem na nekom forumu, bolje da napišem u svom blogu", iz raznih razloga (neću sada da ulazim u to), ali to je sve legitimno - ja nemam problem sa tim. Nebi bilo loše da kada napišu nešto interesantno - ostave link ovde da pogledamo i naučimo nešto.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat