Tema: BackLink
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2010.   #10
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Selidbe011.com Pogledajte poruku
Zato sto sam i dosad dobro radio selidbe a ne vidim da pljuste linkovi ka meni...
Zato ako bi radio besplatno za blogere onda vise ne bih mogao da se pohvalim da sam dobro radio selidbe
Moj predlog je ozbiljan generalno i nije mi bila želja da budem ironično duhovit. Svi dobro znaju da je najbolji SEO na duge staze ako sajt nudi kvalitetan proizvod/uslugu. Tvoj problem je što je ovo Srbija i što ne koriste svi koje si selio računar pa da mogu da twitnu ili šeruju na FB kako si ih super preselio, il napišu post sa sve linkom. Da si selio nekog sa ovog foruma sad bi već bio il pukovnik il pokojnik u kategoriji "Opušteno"

Dakle ja stvarno mislim da rešenje leži u PR-u, a ne tamo nekim free direktorijumima za razmenu linkova sumnjivog kvaliteta. Meni je recimo to što radiš baš zanimljivo i korisno. I isto kao što su novine i TV pravili priloge o onom "potrčku" što ti sve donese na vrata za 200 dinara, ne vidim zašto ne bi, uz pravi pristup, došlo i do nekog priloga o Selidbama u budućnosti. Blogeri su mi samo pali na pamet kao ciljna grupa sa kojom je najbliže stupiti u kontakt za razliku od novinara, redakcija i sl. Džaba ne mora da znači džaba, može i popust 15% u zamenu za post sa linkom.

SEO nije jedino rešenje za dovlačenje poseta i klijenata, neki FB fan page i sl. u tvom slučaju mogao dobro da dođe takođe. FB bar ima svako, pa kad odradiš uspešnu selidbu tutneš klijentu vizitku "postanite naš fan na FB". 100 takvih, pa se to onda malo širi i viralno, pročita neko treći, pa dođe i neki backlink sa strane i tako...

Poslednja izmena od mileusna : 20. 02. 2010. u 02:26.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: