Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 01. 2006.   #50
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Upravo to, svako ko je ikada video bilo kakav CMS pomisli da može da drži portal. Kod takvih web sajtova sadržaj je najbitniji, pa da bi imao kvalitetan sadržaj mora da ima kvalitetne ljude, koji opet koštaju.

Što više gledam ona 2 izvikana portala iste firme sve više mi se nameće stav da je totalni promašaj, a iza toga se krije nešto mnogo ozbiljnije.

Ili je neko u telekomu odlučio da je vreme da "tolika" firma ima neki svoj portal ali ne zna ni kako ni šta treba raditi, a opet, u maniru "srpskog menadžera", ja najbolje znam sve, ne želi da angažuje profesionalce.

Ili je obično pranje para, naročito u svetlu cifara koje se vrte oko ovih portala koje su isplaćene na ime honorara, marketinga...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat