Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2006.   #21
dedamunila
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 34
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dedamunila is on a distinguished road
Default BOUNTY: 100 eura za zealot-a

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Layout ovog foruma može da se postigne bez i jedne tabele

Uostalom, radite kako vam volja. Samo nemojte da pričate kako su neke stvari nemoguće za realizaciju bez tabela, jer to nije istina. Upravo suprotno, uglavnom ih je moguće realizovati, a time što tvrdite da nije pokazujete da niste uradili svoj domaći i da širite dezinformacije (neko vam može čak i poverovati, a to ne bi bilo dobro ).
Rekao sam "over and out", ali ovo je jace od mene. Ne svidja mi se sledece: u temi o distribuiranim web aplikacijama od pre neki dan, gde ti evidentno nisi bio uradio svoj domaci, niko te nije castio terminom "lupati" (a bilo je razloga). Bilo bi lepo da nisi takav, ali sta sad ja tu mogu...

Citat:
Originalno napisao ivnahoe
Ajd da se ja i ti kladimo u 100 evra da cu da ti napravim ovakav isti layout bez i jedne jedine tabele, i da ce html biti kraci i citljiviji ?
Sto se tice opklade: ovaj vBulletin je suvise lak za 100e. To bih verovatno mogao i ja. Medjutim, nije mi trebalo puno vremena da nadjem dobar primer: danas dok sam, u sklopu teme o Sinergiji surfovao, video sam nesto sto vredi 100 eura, a posto, naravno, sve moze bez tabela... OPKLADA VAZI!!!

Stranica je http://www.mssinergija.net/ponedeljak.aspx

Uslovi:
- Mora da izgleda identicno kako izgleda sada u IE 6 i FF 1.5, i da se isto ponasa pri resize-ingu.
- Bez branchinga, dakle, jedan isti code base (koliko sam nabrzinu video, HTML i CSS koji vraca ni trenutno ne zavisi od browsera). Ovo mi je lakse da preformulisem ovako: resenje mora biti 1 HTML + 1 CSS fajl. Bez server-side i client-side scriptinga (ova stranica, doduse ima neki JS, ali on je samo za meni, koliko mi se cini, dakle nema veze sa layoutom)
- mogu da se koriste samo slike koje se i originalno koriste, bez izmena, bez novih slika
- EDIT: ah, da, bez TABLE elemenata

A sada, practice what you preach! Pare dobija onaj ko prvi napravi ovo.

A ako, pak, odlucite da ne prihvatite bounty/opkladu, molim vas, budite umereniji prema neistomisljenicima ubuduce. A sada stvarno "over and out", dalje mozemo da pricamo samo o bounty-ju, dragi moji zealoti.

A lepo sam bio dosao na ovaj forum samo da pratim marketing i e-business teme, ali bas mi se ne da...

Poslednja izmena od dedamunila : 21. 09. 2006. u 19:28.
dedamunila je offline   Odgovorite uz citat