Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2007.   #89
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

Manje vise si za sve u pravu. Ali ima par nejasnoca za mene

Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
sto se tice predavaca, poprilicno je reciklirao
Ovo mi nije jasno. Sta je tacno reciklirano? Originalno je trebalo da ima 22 predavaca, ima ih cini mi se 28 (mrzi me da brojim). Trojica su odustala, a dvojica su odmah rekli da ne mogu da dodju.

Sto se tice zvanicnika, oni idu samo tamo gde smatraju da je njima korisno da idu. I iskreno, ako njima nije bitna moja konferencija i ako je smatraju za nesto sto nije vredno truda, onda jednostavno ne zelim ni da dodju. Prosto, zelim da sami, kad ih ja licno pozovem, odluce da dodju a ne da neko lobira.
Pravo da ti kazem, sve vise i vise mi je muka od toga da o ovoj drzavi moram da imam veze da bih nesto uradio. Bez obzira sto imam obicaj da potezem i sam veze u nekim situacijama, kad bolje razmislim, zeleo bih da se ITSeminar sam pozicionira na trzistu, bez lobiranja, intervencija, molbi i sl. Znaci ja pozovem ministra, i ako ona hoce da dodje, ce dodje, ako nece, nece dodje. Ne treba mi u tom slucaju. Na kraju krajeva, vise mi znaci da dodjes ti, nego neki ministar ili bilo koji drugi zvanicnik.


Citat:
Originalno napisao torbica Pogledajte poruku
Eniac,
koncept ponesto o ponecemu za ponekog nije napredak u odnosu na proslu godinu.
I ovo mi nije bas najjasnije, i voleo bih da mi objasnis, ili da te pitam licno kad se vidimo. Svejedno... Teme su birane, i predavaci su birani na osnovu tema o kojima mogu da pricaju, nisu teme birane na osnovu predavaca. Prosle godine je biranje bilo haoticno, sada je bilo mnogo bolje planirano, za iducu godinu cu jos vise da "usavrsim" proces izbora predavanja i samim tim predavaca.
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat