Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 12. 2010.   #10
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja sam nesvršeni student FON-a, smer za IS. Apsolvent.

Realno, nikada nisam ja ni bio za faks, uvek sam više voleo da nešto sam radim i programiram nego da spremam ispite. Epilog toga je da nema diplomu ali sam "web preduzetnik" sa svojom firmom i uspešnim web projekatom za naše uslove.

Fakultet je značajan u mom životu jer sam se preselio za BG, osamostalio, upoznao nove ljude, stekao nova iskustva... I to je to...

Da sada moram nešto da studiram upisao bih neki privatni faks za koji bi bio siguran da ću ga i završiti za 3-4 godine. I ne bi imao veze sa IT-jem nego sa biznis/management. IT znanja na faksu nikako ne mogu da se porede sa onim što možete naučiti samostalno putem Interneta, tako da bih školovanjem pre nadopunio ovu biznis stranu, ako je to nekako moguće.

Što se FON-a i IT smera tiče, da budem iskren, sve svršene i nesvršene kolege koje ja poznajem rade za solidne plate u Srbiji, pa ako je to neki reper, izgleda da nije loš...

Evo i neko moje pisanije na blogu vezano za studiranje u Srbiji.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat