Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2006.   #47
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Citat:
Originalno napisao Gorana Tomanović
Nadam se da će taj mit nestati i da će žene sve više pokretati IT strtup i postajati lideri u ovoj oblasti!

Slažem se i sa mojim zemljakom Markom Bjelićem da "prijatna za oči" ne znači glupa i "manje prijatna" pametna!
Po nekad pomislim da su ove što lakiraju nokte mnogo vešte i lukave!

Ali biti lukav je mana...
Citat:
Originalno napisao Dragana"
nace, prva priznajem da ima dosta glupih ljudi, a posebno zena, ali isto tako smatram da ona zena, koja resi da uradi nesto sto zeli, da ce uraditi mnogo, mnogo bolje od bilo kog muskarca. Ali, nazalost, jos uvek nas je malo!
He he ....
Koliko sam primjetio na ovom forumu ima jako malo zena (ja sam primjetio Conicu, mozda ih ima josh) i na ovoj temi se pojave 2 :! )
Super, zelim vam dobrodoslicu i nadam se da cete sudjelovati i uostalima forumima i temama.

Interesuje me, da li je ovo gore (boldovano) neki autostimulans kojie morate da hranite kako bi uspjele da se 'borite' sa muskarcima ili je to ipak licno ubjedjenje koje nema veze sa borbom protiv muskog sovinizma?

Mislim, otkud potreba da budete bolje od 'muskog svijeta'? Ja nemam potrebe da budem bolji od zene ili cak drugog muskarca, imam potrebe da budem bolji od sebe kakav sam bio juche.
Sta znaci 'postati lideri'?? Lideri ispred muskaraca? Sad je recimo 10% (lupam, ali poprilicno malena cifra zena u startup IT oblastima) i recimo Gorana se nada da ce zene nekad sutra biti vodece? Je'l to znaci da ce poslovi biti bolji (kao sto kaze Dragana, da svaka zena 'vishe' moze da zeli od muskarca) ili ce znaciti da su 'zene pobjedile'??

Stvarno ne bih htio da shvatite ovo kao napad, kritiku, vec cisto me interesuje povod za ovakvo razmisljanje.
misk0 je offline   Odgovorite uz citat