Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 12. 2006.   #20
majstors
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 08.11.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 25
Hvala: 3
6 "Hvala" u 3 poruka
majstors is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za majstors
Default Da, nisam bio prisutan...

Sticajem okolnosti, informacija o tačnom mestu i vremenu dešavanja nikad nije stigla do mene, kontaktiran jesam ali na nekom načelnom nivou... slučajno sam na Markovom blogu video ovu diskusije i mene tu najavljenog... Izvinjavam se u ime organizatora (i moje, ako je potrebno). Ja se ne ljutim... imao sam ionako previše obaveza.

Ali 'ajd kad sam se već javio ovde. Baš me zanima šta DPT ekipa misli o sledećem stavovima:

1. Seminari i sajmovi... je li to prevaziđeno? Osim prilike za verbalni kontakt i žive prezentacije (recimo proizvoda) koji su drugi benefiti?

2. Maštam o domaćem seminaru tipa "Tips & Tricks" ili "Know How", gde bi dobro plaćeni gurui "u dubinu" izgurali neku temu (npr. WM vs Symbian ili CSS preporuke ili "hands on" popularnih JS biblioteka ili kako pisati Concept book ili kako pisati feature listu ili kako analizirati klijentov zahtev). Ne bi pričali na temu "šta" (to svi znamo), nego "kako" - "sažvakano". Za mene lično bi bilo odlično da za 30-40 minuta dobijem informacije koje je neko prikupljao, sistematizovao i bojio svojim iskustvom barem nekoliko nedelja (i za to bio plaćen)... to bi za mene bila vrednost i ja bih to ozbiljno platio (i mojim zaposlenima), odnosno učestvovao "u deljenju ovakvih troškova". Može li to proći u domaćoj/regionalnoj IT zajednici?
majstors je offline   Odgovorite uz citat