Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 11. 2007.   #132
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao andrej Pogledajte poruku

hahahahaha, sad me podseti na 2,5 godine kada sam ovo gledao svaki dan A kada bi vi znali koje su oni zvezde, koja je to produkcija... znači svaki dan po desetak filmova i nema repriza... i ceo film, red "akcije" pa red "đuskanja"... znači haos... posle nekog vremena uhvatiš sebe kako gledaš i pratiš radnju

A onda su nam pustili i francuski canal+ a tada sam već dovoljno naučio fr da znam bar o čemu pričaju pa sam odustao od bolywood-a

A ove španske serije su za ovo "naučni program", kewe mi. Imao sam jedno vreme i jednu devojku koja mi je prevodila o čemu se radi, pričaju u filmovima dosta engleski ali ubace i neki bhojpouri (čita se "bodžpuri" to je neki dijalekat) i slično... a još kada sam provalio da u komšiluku u garaži vežba band koji se zove "bhojpouri boys"... eto sreće i veselja... sva sreća pa su sa prvim mrakom prekidali gigs jer nisu imali struje u garaži (pretpostavljam jer nikada nisam video svetlo).

Znači, posle ovoga, ladno sam se svega prisetio... tnx andrej.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat