Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2008.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja sam u Raiffeisen trazio revolving karticu čak 3 puta i svaki put su me odbili jer kao ne zarađujem dovoljno, na kraju su me iznerivali pa sam ispao žešća seljačina jer sam im rekao da su glupi k'o q... i da zarađujem više nego svi oni (bilo ih je 5-6 u tom trenutku) kada stave sve svoje plate na gomilu. Znam da je seljački, ali toliko sam poludeo da mi je pala roletna

Hypo banka - nisam iz principa hteo da uzmem ebanking jer ga naplaćuju 150 eur, koliko znam to je najskuplji ebanking u Srbiji (u RZB je 50 eur [bio]).

Hypo banka - platio sam juče nešto preko računa ali nisam uneo dobar poziv na broj (počinjao je sa 97- pa sam računao da je to 97 u stvari model i nisam ga upisai), elem kažu da su me zvali danas nekoliko puta, ali se ja ne javljam. Stvar je u tome što su zvali na broj koji ne koristim već 3 godine, i koji sam promenio u centrali kada sam uzimao kredit, u centrali sigurno imaju taj novi broj. Tako da ne znam da li je moguće da u centrali stoje novi a u filijali stari podaci (ne znam ni kako je to moguće)

U raiffeisen je još gore, imao sam jedno 6-7 računa otvorenih, uglavnom devizni, jedan savings, jedan za wire, jedan za životno osigiuranje... uglavnom, kada sam menjao adresu (posle kupovine stana) morao sam svaki put kada želim da nešto uradim sa bilo kojim računom, da menjam sve podatke za taj račun. Prosto ne mogu da verujem da oni lične podatke vezuju za račun, pa kada promeniš nešto - moraš da menjaš za svaki račun, ne postoji tvoj centralni record za koji su vezani računi... Mislim, za bilo kakvu bazu podataka, to se uči u prvom razredu.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat