Tema: gov.rs
Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 02. 2009.   #1
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default gov.rs

Izgleda da je ova tema izgubljena pa reko da je "vratim", mozda nekome zatreba.

Na linku: http://www.uzzpro.gov.rs/domeni/domeni.html postoji link za download obrasca koji treba da se popuni. Obrazac popunjava odgovorno lice u republickom organu i Vi kao administrativno/tehnicki kontakt.
Obrazac se dalje salje na adresu koja stoji na pomenutom linku.

Donekle jednostavno ...

Sad ide drugi deo, podesavanja DNS servera. Treba da stupim u kontak sa odgovornom osobom ...
Zvao sam broj koji stoji na pomentom linku, mlada devojka se javila (u pozadini neka muzika i jos puno glasova), objasnjavam sta mi treba, ona prenosi kolegi koji kaze da zovem osobu X, posle par neuspesnih poziva dobijam osobu X koja se cudi kako sam dosao do njenog broja. Ok objasnim se tu i onda dobijam broj (isti onaj sa sajta) i osobu Y.
Zovem osobu Y javlja se osoba Z koja mi kaze da osoba Y nije tu i da zovem kasnije.

Svidja mi se sto insistirali da dobiju moj kontakt (osoba Z je nekako najozbiljnija u celoj prici).
Ivan je offline   Odgovorite uz citat