Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2006.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

ivanhoe... godinama sam na forumima i naucen sam da ne citam ime nego samo text... tek ako mi se nesto ucini interesantno ili odgovaram nekome direktno, pogledam ko je napisao.

Znaci ne gledam ko nego sta je napisao, tako da moja "prozivka" (iako nisam nikoga prozivao) nije upucena tebi. Vise pricam generalno...

Ok, i sada ti pricas o Oracle, i odmah dodje njih 20 koji pocnu sa pricom "da da, oracle rules"... e to mi smeta.

Sto se tice price na forumu, naravno da svako ima pravo da kaze sta misli, ali mislim da i na forumu kao i u pravom zivotu moras da stojis iza onoga sto kazes. Kako mozes da imas formirano misljenje o necemu, ili stav "ovo je bolje od onoga" ako nisi probao sve to o cemu pricas.

Osim toga, dolazis u situaciju da lupis glupost ako pricas o necemu sto ne poznajes dovoljno, sto utice na tvoj kredibilitet, odnosno svaki sledeci put, pa cak i kada znas o cemu pricas, ljudi ce te gledati sa rezervom (da ne kazem sa omalovazavanjem)

Jos jednom, nisam nikoga prozivao, ovo je moj generalni utisak, ne samo sa ovog foruma, nego sa svih IT foruma. Najsmesniji su mi oni koji silno zele da odgovore na neko pitanje, valjda da pokazu kako su "pametni" pa odu i iskopiraju primer iz manuala i kao "evo ti code"...

Pobegli smo (bar ja) sa nekih drugih foruma bas zbog takvih, ne zelim da se i ovde isto desava. Desavace se, naravno, dok god dolaze ljudi, ali cemose truditi da to svedemo na najmanju mogucu meru.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat