Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 08. 2010.   #101
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao Vladimir Rodic Pogledajte poruku
smesno mi je sto ove stvari vise zanimaju ljude nego programiranje i sto su ovakve teme najaktivnije
Mislim da si ti ovaj forum shvatio usko...development se ne odnosi samo na razvoj aplikacija i progamiranje, ovde se ubraja i razvoj celokupnog poslovanja na Internetu, narocito marketing. Forum je zato i podeljen tematski da zadovolji sve koji se bave ovim poslom. Za jednog uspesnog marketara od izuzetne je vaznosti poznavanje drustvenih kretanja, sociologije, psihologije pa i povesti.
Manje tema i diskutanata na strucnom uslovno receno programerskom forumu - je dokaz da su nasi developeri vrhunski i da nema puno tajni za njih !
E sad sto se ova diskusija delom pretvorila u analizu svetskih sistema, sloboda, zavera, svetskog poretka po meni nije cudno jer prica je opet vezana za Internet i slobodu informisanja. Mozda neki developeri to ne shvataju na prvu loptu ali ovo se tice i njih i njihovog posla u konacnom.
Inace mislim da su te neopravdano i preostro prozvali za tvoj komentar...imas pravo da kazes sta mislis, a imas pravo i da se smejes. Pa necemo valjda i ovaj forum pretvoriti u jednoumlje, cenzuru i totalitarizam.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat