Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 09. 2007.   #48
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Ako mogu da posaljem iskreni apel:

Nemojte da Marka, Dragana, malo-malo, direktno ili skriveno, pa ponovo da optuzujete da su prodavci magle. Da odmah budem kratak i jasan - oni nisu prodavci magle, svako ima svoj nacin rada i, vrlo vazno, prodaje i marketinga. Dokle god oni nude, kreiraju i prodaju usluge i proizvode u IT-u, oni su moje kolege. Nekom to moze da se svidja, a nekom ne. Naravno, da smo svi isti onda bi svi komentari na nove teme bili isti i sadrzali samo tri slova - lol. A i da smo svi isti onda bi i iste pare pravili, a meni ono 5 eura na sat ne izgleda ok, volim i ja pljeku od 350g kod Duff-a

Ali, ovde postoji problem, i cini mi se da ljudi nece da pokazu prstom na prave prodavce magle:

Oni sto su pre 7-8 godina drzali okrugle stolove, kao, sad u narednih 10 dana resavamo pitanje .yu domena, e-trgovine, sertfikata.

Oni sto su bili placeni da rade na dokumentima koji nikada nisu svetlo ugledali.

Oni sto su dobili pare da razvijaju e-vladu, pa se na kraju sve zavrsilo na doniranom hardveru i softveru.

Oni sto su bili Mesije srpskog Interneta, pa posle zavrsili u zatvoru. A mogli su da ostanu "tamo daleko", na drugim kontinentima.

Oni sto su bili go .ura. u monopolistickim IT firmama pa su, kao i ovi prethodni, zavrsili u zatvoru ili u nekoj drugoj industriji a nama pojeli godine

Racunarski nepismeni profesori, mediji, poslovni ljudi.




Pozdrav,
--Damir
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat