Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2007.   #9
Croll
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 01.09.2006
Lokacija: Temerin
Poruke: 51
Hvala: 7
7 "Hvala" u 7 poruka
Croll is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Croll
Default

Citat:
Imaš grešku u sintaksi html kôda u php fajlu, postoji višak "</div>".
HVALA!!!

Pa da poludim od zamajavanja, totalno mi je promaklo. Izvinjavam se svima koji su odvojili vreme da pomognu, biću MNOGO pažljiviji ubuduće kod ovakvih običnih stvari. Fokusiraš se na nešto novo a ubije te običan copy-paste

Citat:
Nema veze sa problemom, ali nemoj na svaki keyup slati ajax zahtev, već postavim minimalan broj karaktera na koji šalješ, zatim sačekaj da korisnik napravi pauzu u kucanju pa tek onda šalji zahtev, odredi na koje karaktere je moguće slati zahtev, kada salješ zahtev sačekaj da se završi prethodni pa šalji novi. Postavi i neki indikator kada se šalje zahtev, kako bi korisnik znao.
Izuzetno korisni i dobrodošli saveti. Već sam primetio da prilikom kucanja imam višestruke pozive ali nisam hteo da obraćam pažnju na to dok ne rešim prvi problem.

U keyup funkciji je već predviđen minimum slova kada da pošalje zahtev ali sam ga skinuo radi testiranja.

Nije problem filtriranje karaktera, indikator, čekanje na prethodni load ali mislim da će mi biti problem čekanje na pauzu u kucanju.

Usvakom slučaju, još jednom najlepše hvala na pomoći i savetima, to je uvek dobrodošlo!
Croll je offline   Odgovorite uz citat