Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 11. 2011.   #29
marinowski
Igor Marinović
Expert
 
Avatar marinowski
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Palić
Poruke: 549
Hvala: 31
39 "Hvala" u 17 poruka
marinowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za marinowski
Default

Počelo je juče kada mi je bilo čudno kako Ivan Minić lajkuje moju fotku gde je Nixa .... a sam Nixa je rekao kako na toj fotki nije ispao najbolje, da ima podočnjake, što nije čudno, onako visok se lomatao po autobusu iz Pariza saaatima (danima?) jer tada avioni nisu vozili da bi stigao na e-trgovinu da se druži sa nama ....

Pogledao šta se zapravo dešava ... i .... užas. užas. užas.

*

Družili smo se više puta sa Nixom i uživo, uglavnom na konferencijama. Najluđe je bilo na biZbuZZu kada smo na kraju večeri Nixa, Mungos, Vanja iz web burze i ja zaglavili u nekom klubu gde su bili uglavnom tinejdžeri i bio je koncert nekog lokalnog repera.

Razliku u godinama sa ostatkom kluba i nivo uživanja u muzici smo dotezali tekilama. Nakon nekog vremena i odličnog razgovora sve je delovalo sasvim logično.

Ova stvar je bila vrhunac, tada su svi poskakali na stolove:



Od onda sam se sa Nixom uvek pozdravljao ovako:

- ko je broj jedan?

- gledaš me tebra

- čuvaj mi leđa

- čuvam ti leđa

I tako svaki put.

Eh, Nikola, ti si broj jedan, ali ovaj put ti nisam čuvao leđa ....

*

Na netu su bili komentari .... umro je jedan od naših ... potpuno se slažem s tim ...



...

više slike ovde

*

Radili smo nekoliko stvari zajedno, a mnogo stvari pokazivali jedno drugom, čime se bavimo ... i svaki put sam voleo da mu pokažem čime se bavimo, zato što sam znao da će biti prestrog, a to sam baš cenio.

Eto, pre nekoliko dana sam mu pokazao što sam uradio, naravno da me je sjebao oko nekih stvari, kao i uvek.

Trebali su mu neki podaci za ono što je smislio, zakasnio sam s tim jer sam bio u gužvi i rekao sada u ponedeljak:

- moglo je ovo i ranije, ali znaš kako je ...

a on je odgovorio:

- ma jasno ... nema veze, sve dolazi kada mu je za to vreme

*

...
__________________
marinowski.com

Poslednja izmena od marinowski : 25. 11. 2011. u 08:54.
marinowski je offline   Odgovorite uz citat