Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2009.   #16
webgazda
Zepter Digital Media
Professional
 
Avatar webgazda
 
Datum učlanjenja: 13.01.2009
Poruke: 229
Hvala: 10
6 "Hvala" u 5 poruka
webgazda is on a distinguished road
Default

Nema sta tu puno da se filozofira, nista se ne radi sto je vam pravila... da je neko procitao to mozda bi i znao sta sve moze a sta ne

http://iulius.webgazda.com/page.php?page=rules_p

veoma jasno pise - PAŽLJIVO PROČITAJTE OVA PRAVILA I USLOVE PRE NEGO ŠTO SE REGISTRUJETE ZA NAŠ PROGRAM. AKO NE PRIHVATATE OVA PRAVILA I USLOVE, NEMOJTE SE REGISTROVATI ILI UČESTVOVATI U PROGRAMU starter.WebGazda ADS

a svaki korisnik treba da potvrdi pravila pre registracije

WebGazda zadrzava pravo izmene svih pravila u bilo kom trenutku bez prethodne najave! Aktuelna pravila i uslovi koriscenja se mogu uvek naci na prethodno navedenom linku.

u Starter sistemu ne pristajemo na nikakve kompromise, Premium varijanta to vec dozvoljava

drugo, @mikki, ako je toliko nezadovoljan nasom uslugom sto svaki dan postavlja nove povrsine na svojim sajtovima? -logicno je ako se pljuje po necijim uslugama da se dalje ne koriste iste a ne u toku istog dana da se kreiraju nove povrsine i serviraju oglasi -amaterska prica

a odogovor na pitanje je dobio od supporta koliko sam ja obavesten

a sto se tice PRa je veoma smesna prica - i sve to pise novi clan sa 1 porukom - mogu li saznati ko to pise? ))

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Interesantno je da menadzment WebGazde kada je bilo price o njihovom produktu su ovde bili 24/7 da komentarisu, a sada kada se legitimno kritikuju nema ih nigde .
menadzment WebGazde zna veom dobro sta radi, to sto nekima ne godi, tu mi nista ne mozemo
__________________
Zepter Digital Media -- WebGazda -- ITBOX.RS - IT Magazin -- me@Twitter -- ZepterADS.rs

Poslednja izmena od webgazda : 27. 01. 2009. u 16:52.
webgazda je offline   Odgovorite uz citat