Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2009.   #3
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default

Ja koristim xLanguage ali po onome što sam video qTranslate je daleko elegantniji. Gengo nisam probao.

Što se interfejsa tiče, da li misliš na frontend i backend ili samo na frontend?

xLanguage ima template tagove (tj. php funkcije) koje ubaciš u template tako da i njega napraviš višejezičnim (proslediš mu n stringova, gde je n broj jezika koje koristiš, a on prikaže onaj koji treba, na osnovu izabranog jezika).

Takođe, mislim da možeš preko IP adrese (ip2country) da podešavaš odgovarajući define ('WPLANG', 'en_US'); u wp-config.php fajlu. Uz malo dorade može da se namesti i da korisnik bira jezik (ovo ti je za backend).
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat