Tema: 3 Steps ICT
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2006.   #18
squall
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 27.12.2005
Poruke: 20
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
squall is on a distinguished road
Default

Prva stranica je uradjena po mom ukusu i ja smatram da ona ima sve informacije koje treba imati. Ostale stranice su uradjene na brzinu (čitaj bilo je samo copy paste sa srkaćene ponude).
Predložio bih da ako neko ima neki konkretan predlog ili ideju za rješenje nekog dijela (kao što su mi već napomenuli za smanjenje fonta, potamnjenje navigacije) neka se javi sa tim, valjda zbog toga ovi forumi postoje a ne da mi kaže kako nevalja nešto očigledno (to znam i sam) ili da mi to kaže neko ko nezna napraviti validan xhtml i css.

E zero cool ajd nemoj se javljati više, pusti ljude koji nesto znaju da izkomentarisu. Ovaj link o marketing miksu je star bar 5 godina.
Ovo što si naveo da nema sličnosti izmedju moje firme i folksvagena a pogotovo rols rojsa tu si pogotovo u zabludi jer je moj posao recimo po samoj strategiji dosta sličniji rols rojsu nego folksvagenu.
A to što ti misliš da su oni veća firma pa im se strategija mjenja tu su potpuno u zabludi. Zelje i potreba ciljne grupe su iste, ciljevi su slični(naši su manjeg obima) i najisplativiji načini dolaska do tržišta su isti. A ja lično znam da svi koje sam nabrojao koriste akviziterstvo i ne samo ti tu su još mnoge domaće i strane firme( slobodna procjena 99% srednjih i velikih preduzeća).

Za mungosa pošto smo u isto vrijeme pisali post.
Da upravo taj isti telekom ima komercijaliste koji prašinaju po firmama(zovi pa se raspitaj znam to 100%), ali nije komercijala samo prašinanje. A i ti ne budi glup pa da pomislis da je to za usluge mobilne ili fiksne telefonije, ja sam gore naveo za kakve usluge se koristi akviziterstvo.
Uzmite MOLIM VAS neku knjigu o "Lateralnom" marketingu pisci recimo "Jay Conrad Levinson" ili "Philip Kotler" . To su osnove modernog marketinga. Nemojte da ja sad ovde objašnjavam stvari koje moraju biti jasne ko potreba head taga u htmlu.

Druga stvar je i ne mislim da radim nešto novo, ovo su sasvim normalni i krajnje logični potezi firme ovog tipa.
A kakav si ti lik kad možeš i zamisliti da neka firma sklopi posao sa komercijalistom tipa srednjoškolca ili srednješkolke. Samnom ne radi niti jedna djevojka iz butika ali imam par prijateljica koje su 3 ili 4 godina ekonomije(zaboravio sam tacno) koje rade u buticima a poznajem ih dosta sa završnih godina koje rade kao komercijalista u raznim firmama.
__________________
3 Steps ICT

Poslednja izmena od squall : 20. 02. 2006. u 17:23.
squall je offline   Odgovorite uz citat