Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2006.   #8
Anelej
novi član
 
Avatar Anelej
 
Datum učlanjenja: 24.03.2006
Poruke: 7
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Anelej is on a distinguished road
Default

) interesntna razmisljanja
Ali momci niste upravu.
Jeste tacno je da nas bombarduju raznim "Lepotama i Zdravljima" gde zele da postave standard za zenu:
--------------------------------------------------------------------------
-Da razmisljaju samo o tome da li je moja kosa INTENZIVNE BOJE(svasta izraz za intenzivnu boju ne postoji)

-Da li imamo celulit ili ne i kako raditi vezbe zatezanja na pauzi u kancelariji(svasta !!!)

-Bobarduju televiziju sa raznim praskovima i deterdzentima kako belo nije belo( pitajte bilo koju zenu da li razmislja uopste o tome - uzas!)

-I generalno ne teraju samo nas u ludilo vec prave neki stereotip i kod vas muskaraca.
--------------------------------------------------------------------------

E pa evo ovako posto predajem u skoli racunara-specijalisticke kursevie vezane za web i grafiku recicu Vam koliki je postotak zena.
U grupi od 10 polaznika samo su 2 -3 muskarca.Sve ostalo su zene , koje vredno uce.
Vezano za trosenje novca...Hm
Citat Dinke:
Apsolutno se slažem sa konstatacijom. Uostalom, obratite pažnju kada kupujete garderobu, 90% stvari su ženske. Negde sam takođe i čitao neka istraživanja da žene kada dođu do nekog novca sve potroše.

Kao Zena, necija supruga i majka ne slazem se sa tim.
Svaka zena u Srbiji mora dobro da pazi na svaki dinar jer je sve uzasno skupo i svaka "pametna" zena ce se dobro presabrati par puta pre nego sto kupi bilo kakvu robu koja joj je i te kako neophodna.

Citat Degojs:
Svako ko ima i cerku i sina lako ce da ti potvrdi da na sina mozes da viknes i zavrsis sa "objasnjenjem" tipa: "Zato sto ja tako kazem!" dok kod cerke to ne pali - objasnjavaces se malo duze :-)

Naravno !
Ne kazem da smo savrsene , vec smo samo razlicite ....i u tome je car)))
Bez obzira na sve
Zene su i vase mame i vase bake i vase sestre i vase zene))
Mislite o tome
Anelej je offline   Odgovorite uz citat