Tema: Google wave
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 08. 2010.   #105
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ma, funkcija Vejva je ionako bila da skrene pažnju javnosti sa lansiranje Binga. Kontam da su sa eci-peci-pec izabrali jedan od mnoštva probnih projekata i to pompezno lansirali istog dana kada je i MS zvanično predstavio Bing.

Za svaki novi servis, bio on Googlov ili ne, je neophodno da se u par rečenica može opisati suština servisa i čemu on služi. Na primer, trenutno aktuelni grupon sajtovi bi mogli reći Kolektiva.rs je servis koji omogućava grupne popuste za proizvode i usluge i pomaže svojim članovima da oforme grupe sa dovoljnim brojem ljudi kako bi te popuste i ostvarili.

Ja recimo i dalje ne znam čemu Vejv služi(o), niko od ljudi koju su ga koristili nije uspeo da mi to objasni u par rečenica, niti sam naišao na blog post koji piše o Vejvu a da je odmah u prvom paragrafu objašnjeno čemu taj servis služi, uvek se nešto naširoko pisalo, tako da se nikada nisam ni prijavio za isti. To se sad pokazalo kao velika ušteda vremena.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: