Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 11. 2006.   #49
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan
Jel onda ima mogucnosti da se organizuje ovo za sajtove napravljene 2006. godine?
Ja zato i želim da požurim, da definišemo sve u narednih par dana, napravimo neki jednostavan subdomen za projave (zainteresovani za izradu neka se jave) pa da krenemo već sa 2006.

Što se tiče AC i sličnih primera, treba negde podvući crtu. Ako se dogovorimo da su "projekti" na srpskom, onda to mora da bude uslov. Što se mene tiče, potrebno je da ispunjava 2 uslova: da ga je pravio neko ko govori srpski i da postoji verzija na srpskom jeziku pa da može da se kvalifikuje. Ako bi pravili izuzetke, mogao bi svako ko radi za nekog stranca da učestvuje sa trenutnim projektom, a mislim da to nije ok.

E sad, AC je specifičan slučaj o kojem nisam ni razmišljao dok ga nisi spomenuo. Stvar je u tome što je "naš" po svemu osim po onome što se vidi. Hajde budite pametniji od mene pa predložite.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat